Расширения для чатов

Набір гнучких інструментів, з допомогою яких
Ви зможете легко підібрати найоптимальніше
запрошення в чат і знайти вдалого співрозмовника.

Основні інструменти

Заготовки

Попередньо підготовлені фразы для швидкого надсилання

Шанувальники

Можливість виділити Ваших обранців у окремий список і робити відправлення за цим списком.

Статистика

Автоматичний збір даних про Вашу активність.

Гнучкий інструмент пошуку співрозмовників.

Зручний функціонал надсилання запрошень у чат.

Історія відправки
запрошень

Можливість визначити найефективніше запрошення.

Глобальний чорний список.

Інструмент для виключення небажаних чоловіків з розсилки запрошень у чат

Скачать расширения

Svadba.com / Affiliact.com

Globalcompanions.com

VictoriyaClub.com

PRIME.DATE / DATAME.CLOUD / TALKYTIMES.COM

Jump4love.com

Romancecompass.com

Charmdate.com

AsiaMe.com

CHARMLIVE.COM

LATAMDATE.COM

FIND-BRIDE.COM

DATING.COM

ARABIANDATE.COM

AMOLATINA.COM

EURODATE.COM

AFRICANDATE.COM

DATEMYAGE.COM

AMALDATE.COM

Як використовувати розширення?

1

Підготовка робочого місця

Система ChatOS надає унікальний інструмент для перетворення Вашого робочого столу в максимально ефективне місце для спілкування або роботы. За допомогою простих інструментів за кілька секунд Ви можете розмістити кілька бравзерів на Вашому робочому столі таким чином, щоб бачити їх всіх відразу. Так, кілька анкет (для перекладачів, які допомагають дівчатам) або сайтів (для дівчат, якщо Ви шукаєте свою половину на різних сайтах) будуть візуально доступними.

2

Пошук співрозмовників

Представляємо Вам гнучкий інструмент пошуку співрозмовників, який дозволить знайти чоловіків, враховуючи Ваші бажані критерії.
Система відправки листів забезпечена набором фільтрів, з допомогою яких Ви легко зможете знайти співрозмовника, а додаткова система контролю доставки повідомлень забезпечить їхнє отримання потенційними обранцями.

3

Історія розсилки

Кожна дівчина унікальна. Відповідно, кажній дівчині потрібно підібрати окреме запрошення, яке б відповідало її індивідуальности. Для спрощення цього процесу, Вам надається інструмент “Історія розсилки”, з допомогою якого Ви зможете побачити: яке повідомлення Вы відправляли, скільки чоловіків на нього відповіли, коли Ви відправляли повідомлення востаннє.

4

Статистика

Система автоматично веде збір даних про Вашу активність. Таким чином, Ви можете в будь-який момент дізнатися з какими чоловіками, скільки часу і коли Ви спілкувались. З допомогою простого Інтерфейсу, Ви можете знайти інформацію за певний період часу або за окремими чоловіками. Автоматично система сформує для Вас список чоловіків з загальною інформацією або детальну інформацію про конкретного чоловіка.

5

Заготовки

Простий інструмент, який дає Вам можливість запросити чоловіка, використовуючи завчасно заготовлені повідомлення. Також Ви можете використовувати заготовки для надсилання коротких повідомлень чоловіку в процесі ведення чату. Як створити заготовки Ви можете дізнатися з відео праворуч або в повному тексті статті за посиланням нижче.

6

Шанувальники

Інструмент Шанувальники дозволяє виділити Ваших обранців у окремий список. Так, Ви легко і швидко зможете почати з ними чат. Шанувальників можна додавати у Ваш список автоматично, вказавши критерії визначення або вручну, клацнувши на аватар чоловіка у вікні чату або сторінці профілю. Ви можете відправити кожному унікальне запрошення в чат або запустити коротку розсилку запрошень з текстом спеціально для Ваших шанувальників. Як використовувати цей інструмент, Ви можете дізнатися з відео ліворуч або в повному тексті статті за посиланням нижче.

7

Чорний список

Інструмент, який працює як для чатів, так і для листів. Він дозволить прибрати чоловіка з розсилки листів. Синхронізація всередині агентства дасть можливість обмінюватися інформацією, додавши чоловіка в глобальний чорний список. Як використовувати інструмент, Ви можете побачити на відео або в повному тексті статті за посиланням.

Унікальні інструменти

Облік часу онлайн

Зберерігання переписки в чаті

Глибока фінансова аналітика

Перші три дні — безкоштовно

Виникли запитання?

Поставте їх нашим фахівцям.